خرید اکانت vpn جدید کریو و خرید cisco vpn در سایت قرار داده شد این سرویس ارزان با سرویس های openvpn و cisco vpn در یک اکانت ارائه خواهد شد

خرید فیلتر شکن vpnخرید vpn cisco pptp Openvpn kerio برای انواع سیستم عامل گوشی و کامپیوتر در کمتر از 1 دقیقه. خرید کریو

خرید قابل استفاده بروی کلیه نسخه های ویندوز ، مکنتایش ، آیفون ، آیپد و آندروید می باشد

از دیگر مزایای خرید سیسکو vpn می توان به موارد زیر اشاره کرد :

این خرید cisco vpn بسیار قوی فقط در سایت vpnorder عرضه شده است.

از این پس خرید آنلاین vpn و kerio از لینک های زیر منتهی به سیستم پرداخت آنلاین مقدور می باشد.

کلینیک فوق تخصصی آلرژی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی دانشگاه تهران

خدمات روز

اقدامات لازم جهت پیشگیری از گزش حشرات

 

1.حشرات داخل ساختمانها و اتاقها را با بکار بردن دایمی و مرتب حشره کش هایی که به صورت اسپری وجود دارد یا نوارهایی که به مواد حشره کش آغشته شده است باید از بین برد.


2.خانواده‌هایی که حیوانات اهلی در خانه نگهداری می‌کنند باید توجه داشته باشند که ممکن است حشرات مختلف که روی پوست حیوان زندگی می‌کنند از روی حیوان بلند شده و روی پوست کودک بنشیند. بنابراین نگهداری حیوانات اهلی در خانه باید توام با رعایت بهداشت حیوان باشد.


3.اگر در محل سکونت خانواده‌ای درختان زیادی وجود دارد، چون حشرات مختلف در شکاف درختان و گیاهان زندگی می‌کنند، باید در حالی که برای کودک لباس بلند و سفید یا آبی کم رنگ پوشانده‌اند، او را برای بازی و یا ورزش به محیط خارج بفرستند.


4.در مناطقی که حشرات زیاد است مالیدن داروهایی به پوست بدن کودک حشرات را از او دور می‌کند. ولی باید توجه کرد که مالیدن دائم این مواد خود سبب حساسیت و پیدایش بثورات خواهد شد.

مقالات روز

آیا آسم كودك با نوع زايمان وی ارتباط دارد؟

آسم يكي از شايع ترين بيماري مزمن تنفسي است كه اطلاعات ضد و نقيضي در مورد ارتباط آن با نوع زايمان وجود دارد لذا با توجه به موارد بالاي سزارين در منطقه، اين مطالعه با هدف تعيين ارتباط آسم با نوع زايمان در كودكان مبتلا به آسم و مقايسه آن با گروه كنترل انجام شده است.
اين مطالعه مورد - شاهدي بر روي 512 نفر در دو گروه مورد و شاهد كه بين سنين 3 تا 14 سال قرار داشتند انجام شد. گروه مورد كودكان مبتلا به بيماري آسم و گروه شاهد كودكان غير مبتلا به آسم مراجعه كننده به بيمارستان كودكان اميركلا بودند. گروه مورد و شاهد از نظر سني همسان شدند. اطلاعات لازم شامل نوع زايمان، متغيرهاي دموگرافيك و موثر بر آسم براي هر دو گروه ثبت و مورد مقايسه قرار گرفتند.
سابقه سزارين در 159 نفر (62.1%) از كودكان مبتلا به آسم و 147 نفر (57.4%) از كودكان گروه كنترل گزارش گرديد (OR: 1.2 CI95%: 0.8-1.7) كه اختلاف آماري معني داري نداشت. توزيع جنسي، در معرض دود سيگار، سن زمان حاملگي و عفونت شديد تنفسي در سال اول كه منجر به بستري در بيمارستان شده باشد در دو گروه اختلاف معني داري نداشت شد ولي در مورد تماس با حيوانات خانگي در گروه كنترل و سابقه خانوادگي آسم در گروه مورد بطور معني داري بيشتر بود (p<0.05).
نتايج مطالعه نشان داد كه بيماري آسم كودكان با نوع زايمان ارتباطي ندارد.

کلینیک فوق تخصصی آلرژی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی دانشگاه تهران

ماشین ظرفشویی آلرژی‌زاست؟

در یک مطالعه جدید آشکار شد که شست‌وشوی ظروف با دست به جای استفاده از ماشین ظرفشویی در کاهش خطر ابتلای کودکان به آلرژی موثر است.

نتایج این بررسی نشان داد که شست‌وشوی ظروف با ماشین ظرفشویی ممکن است کودکان را در معرض ابتلا به بیماری‌های آلرژیک و مرتبط با آلرژی از قبیل آسم یا اگزما قرار دهد. این یافته‌ از تئوری بهداشت حمایت می‌کند. در این تئوری آمده‌ است که تماس از سنین پایین با انواعی از میکروب‌ها ممکن است به تقویت عملکرد سیستم ایمنی کمک کند.

ادامه مطلب...

پژوهش‌های علمی در کشور ما با نگاه زیربنایی انجام نمی‌شود

یک عضو مرکز تحقیقات ایمونولوژی آسم و آلرژی دانشگاه علوم پزشکی تهران، با بیان اینکه پژوهشگران از مطالعات زیربنایی در زمینه آسم عقب هستند، گفت: خوشبختانه در سال های اخیر مطالعاتی در حوزه آسم انجام شد که مراحل نهایی آن بر روی کودکان و بزرگسالان در حال انجام است و اطلاعات حاصل از این مطالعات می تواند در اقدامات اجرایی و درمانی بیماران و سیاستگذاری‌ها کمک کننده باشد.

دکتر محمدرضا فضل اللهی  با بیان اینکه مشکلات پژوهشی در حوزه آسم به دو دسته اعم و اخص تقسیم می شود، گفت: متاسفانه جایگاه پژوهش در حوزه اعم در نگاه جامعه و مسئولان جدی گرفته نمی‌شود و از سوی آنها باوری وجود ندارد که این پژوهش‌ها می تواند پایه و کاربردی باشد بنابراین می توان با ایجاد برنامه اطلاع رسانی به مسئولان به منظور استفاده بالینی پژوهش‌ها در درمان بیماران، خواستار سیاستگذاری در این زمینه بود.

ادامه مطلب...

آﻟﺮژی ﺑﻪ ﭘﺮوﺗﺌﻴﻦ شیر ﮔﺎو چیست؟

فوق تخصص غدد کودکان، آلرژی را پاسخ غیرمتداول سیستم ایمنی بدن به عوامل خارجی دانست که در افراد مختلف به شکل متفاوتی خود را نشان می‌دهد، گفت: ﭘﺮوﺗﺌﻴﻦ ﺷﻴﺮ ﮔﺎو، ﺷﺎﻳﻊ‌ﺗﺮﻳﻦ ﻣﺎده حساسیت‌زا (آﻟﺮژن) در رژﻳﻢ ﻏﺬایی دوره ﺷﻴﺮﺧﻮارگی است.

عبدالله دیدبان اعلام کرد: ﻣﻴﺰان ﺷﻴﻮع آﻟﺮژی ﺑﻪ ﭘﺮوﺗﺌﻴﻦ ﺷﻴﺮ ﮔﺎو در ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺑﻴﻦ 2 تا 7 درﺻﺪ ذﻛﺮ ﺷﺪه است.

وی خاطرنشان کرد: اﮔﺮﭼﻪ در کودک ﺷﻴﺮﺧﻮاری ﻛﻪ ﺑﻪ ﭘﺮوﺗﺌﻴﻦ ﺷﻴﺮ ﮔﺎو آﻟﺮژی دارد، اﺣﺘﻤﺎل اﺑﺘﻼ ﺑﻪ آﺳﻢ، ﺗﺐ ﻳﻮﻧﺠﻪ، ﺑﻴﻤﺎری‌های ﭘﻮﺳﺘﻲ و ﺣﺴﺎﺳﻴﺖ ﺑﻪ آﻟﺮژن‌ﻫﺎی اﺳﺘﻨﺸﺎﻗﻲ در آﻳﻨﺪه زﻳﺎد ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻮد، اما در ﺣﺎل ﺣﺎﺿﺮ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ راه، ﺟﻠﻮﮔﻴﺮی از آﻟﺮژی در ﺑﭽﻪ‌ﻫﺎیی اﺳﺖ ﻛﻪ ﺧﻄﺮ ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ ﺑﻴﻤﺎری‌های آﻟﺮژن در آﻧ‌ﻬﺎ ﺑﺎﻻ است.

ادامه مطلب...

پژوهشگر مرکز تحقیقات لیزر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران:

بیورزونانس تراپی روش درمانی بدون درد برای درمان آسم

پژوهشگر مرکز تحقیقات لیزر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران گفت: شیوه درمانی بیورزونانس تراپی به عنوان یک درمان مکمل در انواع سرطان‌ها و آسم و آلرژی است.

دکتر مینا نادری با اعلام این مطلب گفت: امواج الکترومغناطیس می‌تواند در تشخیص و درمان بیماری‌ها مورد استفاده واقع شود.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 30