خرید اکانت vpn جدید کریو و خرید cisco vpn در سایت قرار داده شد این سرویس ارزان با سرویس های openvpn و cisco vpn در یک اکانت ارائه خواهد شد

خرید فیلتر شکن vpnخرید vpn cisco pptp Openvpn kerio برای انواع سیستم عامل گوشی و کامپیوتر در کمتر از 1 دقیقه. خرید کریو

خرید قابل استفاده بروی کلیه نسخه های ویندوز ، مکنتایش ، آیفون ، آیپد و آندروید می باشد

از دیگر مزایای خرید سیسکو vpn می توان به موارد زیر اشاره کرد :

این خرید cisco vpn بسیار قوی فقط در سایت vpnorder عرضه شده است.

از این پس خرید آنلاین vpn و kerio از لینک های زیر منتهی به سیستم پرداخت آنلاین مقدور می باشد.

کلینیک فوق تخصصی آلرژی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی دانشگاه تهران

خدمات روز

خدمات آموزشی و مشاوره ای در کلینیک فوق تخصصی آسم و آلرژی

 

رشته آلرژی و ایمونولوژی بالینی یک رشته فوق تخصصی است و کسی که با این عنوان طبابت می کند متخصص کودکان یا متخصص داخلی و نیز فوق تخصص آلرژی و ایمنی شناسی است که شناخت کامل و ویژه از بیماری های آلرژیک و عوارض ایجاد شده توسط این بیماری ها دارد.

 

در کلینیک فوق تخصصی ایمونولوژی و آلرژی جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران تمامی مراحل تشخیص و درمان توسط پزشکان فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی بالینی انجام می شود.

 

بیماران مشکوک به نقص ایمنی و یا آلرژی جهت کسب مشاوره توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص مورد ویزیت قرار می گیرند و اطلاعات لازم داده می شود.

 

از آنجا كه آموزش و شناخت بيماريهاي آلرژيك و راههاي پيشگيري از آنها نقش بسزايي در كنترل و درمان بيماري دارد لذا سایت، بروشور و کتاب های آموزشی که توسط کلینیک ارائه می شود در آگاهي بخشيدن به بيماران مفيد بوده و درمان ايشان را آسان تر مي‌سازد.

مقالات روز

طب سوزني در درمان كهير مزمن


كهير شيوع زيادي دارد و اكثر درمانهاي رايج فقط به طور نسبي كهير را درمان مي كنند. از آنجا كه در ايران در مورد درمان كهير از طريق طب سوزني كمتر مطالعه شده، اين تحقيق صورت گرفت. مطالعه به صورت كارآزمايي باليني اتفاقي، دو سويه كور با شاهد بر روي 40 بيمار مبتلا به كهير مزمن مراجعه كننده به درمانگاه هاي آموزشي پوست اصفهان انجام گرفت. جمعيت مورد مطالعه شامل بيماران مبتلا به كهير مزمن مي باشند كه در يكماه گذشته دارویي دريافت نكرده، علت كهير آنان مشخص نبوده و به داروهاي معمول پاسخ نمي دادند. بيماران بطور تصادفي به دو گروه 20 نفري (تحت درمان با طب سوزني و گروه شاهد) تقسيم شده و توسط يك فرد آشنا به طب سوزني به مدت سه هفته مورد درمان قرار گرفتند. اطلاعات با استفاده از نرم افزار Systat آناليز و از آزمون T مستقل استفاده گرديد. متوسط تعداد حملات در طي سه هفته در گروه شاهد 4.81 بار و در گروه درمان شده با طب سوزني 3.62 بار بوده است (P=0.01). متوسط ساعات حملات در طي سه هفته مطالعه در گروه شاهد 5.7 ساعت و در گروه درمان شده با طب سوزني 4.3 ساعت بوده است (P=0.03). با روش طب سوزني درصد بالايي از بهبودي كهير مزمن مشاهده شد و كمترين تعداد حملات در هفته سوم بدست آمد.

کلینیک فوق تخصصی آلرژی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی دانشگاه تهران

اگر آلرژی بهاری دارید این ها را نخورید

در فصل گرده ها از مصرف مواد غذایی تند و غذاهای ادویه دار بپرهیزید. مواد غذایی تند باعث افزایش هیستامین می شود و علائم آلرژیک را تشدید می کند. البته این بدین معنی نیست که افراد آلرژیک باید به طور کامل از مصرف مواد غذایی تند و ادویه دار محروم شوند. کافی است که مصرف این مواد غذایی محدود شود یا اینکه از انواع کم ادویه تر و ملایم تر این مواد غذایی استفاده شود.

اگر آلرژی بهاری دارید این ها را نخوریداگر با فرا رسیدن بهار به سختی نفس می کشید، چشم هایتان قرمز شده و دچار اشک ریزی می شوید و یا از آبریزش بینی رنج می برید بهتر است تغییراتی در برنامه ی غذایی تان ایجاد کنید.

اگر آلرژی بهاری دارید این ها را نخوریدبه گزارش مشرق، احتقان و دیگر علائم آلرژی برای افرادی که دچار حساسیت هستند آزاردهنده است. خیلی از افراد با فرا رسیدن فصل زیبای بهار دچار مشکل می شوند و علائم کلافه کننده ای تجربه می کنند. در برخی موارد مواد غذایی نیز باعث تشدید یا بروز این علائم می شود. اگر با فرا رسیدن بهار به سختی نفس می کشید، چشم هایتان قرمز شده و دچار اشک ریزی می شوید و یا از آبریزش بینی رنج می برید بهتر است تغییراتی در برنامه ی غذایی تان ایجاد کنید. در این مطلب چند ماده ی غذایی را ذکر می کنیم که باید از مصرف آن ها بپرهیزید تا آلرژی تان کاهش پیدا کند.


ادامه مطلب...

15 درصد کودکان خراسان رضوی به آسم مبتلا هستند

استاد فوق تخصص بیماریهای ریوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: متاسفانه هم اکنون 10 تا 15 درصد کودکان در خراسان رضوی به بیماری آسم مبتلا هستند.

دکتر داوود عطاران افزود: سرفه های طولانی مدت، خس خس سینه و تنگی نفس از مهم ترین علائم بیماری آسم به شمار می روند.

وی خاطر نشان کرد: در مطالعه ای که در شهر تهران در سالهای اخیر انجام شد، شیوع آسم در کودکان تهرانی بین 15 تا 20 درصد گزارش شد.


ادامه مطلب...

لزوم انجام آزمایش آسم برای فوتبالیست‌های جوان

نوجوانان فوتبالیست باید در ابتدای کار حرفه‌ای خود تست آسم بدهند. در صورتی که این تست انجام نشود، سلامت این افراد به خطر می‌افتد.

محققان دانشگاه لندن اعلام کردند از آنجایی که ورزشکاران زیاد به بدن خود فشار می‌آورند، به ریه‌های آن‌ها نیز فشار می‌آید. بنابراین آن‌ها در معرض آسم هستند و باید از این نظر چک شوند.

مدیر این تحقیقات می‌گوید: تست آسم فوتبالیست‌ها باید در سنین پایین‌تر انجام شود. آسم ورزشکاران باعث سرفه، عطسه، تنگی‌نفس و گرفتگی سینه می‌شود. ممکن است تورم در راه‌های تنفس آن‌ها باعث آسیب رسیدن به ریه‌های آن‌ها شود. فوتبالیست‌ها باید مرتبا تست آسم بدهند. در صورتی که نشانه‌های آسم در آن‌ها مشاهده شد، باید به خوبی درمان شوند و دارو مصرف کنند. هر دو یا سه سال یک بار باید آزمایش آسم انجام شود. این آزمایش حدود یک ساعت به طول می‌انجامد و حدود 200 پوند هزینه دارد.

منبع: ایسنا

90 درصد آلرژي هاي غذايي، حاصل مصرف 8 غذاي عمده

يک کارشناس ارشد تغذيه گفت: بيش از 90 درصد از آلرژي هاي غذايي با مصرف 8 ماده غذايي عمده بروز مي کند که تخم مرغ، شير، گندم، سويا، ماهي، صدف و مغزهاي روغني از آن  جمله هستند.

خديجه رحماني  افزود:70 درصد از مبتلايان به آلرژي غذايي دچار اختلالات گوارشي مي شوند که اين نوع از اختلالات به صورت اسهال، استفراغ، تهوع و نفخ شکمي بروز مي کند. 24 درصد نيز دچار عوارض پوستي مي شوند که به صورت خارش و کهير خود را نشان مي دهد. 4 درصد نيز به اختلالات تنفسي مبتلا مي شوند که حتي ممکن است منجر به آسم شود. يک درصد نيز امکان دارد به ساير علايم دچار شوند.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 34