خرید اکانت vpn جدید کریو و خرید cisco vpn در سایت قرار داده شد این سرویس ارزان با سرویس های openvpn و cisco vpn در یک اکانت ارائه خواهد شد

خرید فیلتر شکن vpnخرید vpn cisco pptp Openvpn kerio برای انواع سیستم عامل گوشی و کامپیوتر در کمتر از 1 دقیقه. خرید کریو

خرید قابل استفاده بروی کلیه نسخه های ویندوز ، مکنتایش ، آیفون ، آیپد و آندروید می باشد

از دیگر مزایای خرید سیسکو vpn می توان به موارد زیر اشاره کرد :

این خرید cisco vpn بسیار قوی فقط در سایت vpnorder عرضه شده است.

از این پس خرید آنلاین vpn و kerio از لینک های زیر منتهی به سیستم پرداخت آنلاین مقدور می باشد.

کلینیک فوق تخصصی آلرژی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی دانشگاه تهران

خدمات روز

گزش حشرات خطرناک و واکنش ها

گزش زنبورها (زنبورعسل، زنبور قرمز و زنبور زرد) یا کنه و مورچه‌های سمی سبب می‌شود که فرد در محل گزیدگی احساس درد، سوزش و تیرکشیدگی کند و محل گزیدگی متورم شود. گزیدن بعضی از سوسک ها می تواند سبب پیدایش تاول و گزیدگی بعضی از عنکبوتها ایجاد خونریزی در محل گزیدگی کند. شدت خارش و ورم محل گزیدگی و مدت زمانی که طول می‌کشد تا بهبود یابد بستگی به عوامل زیر دارد:
1.نوع و مقدار سمی که آن حشره هنگام گزش در داخل پوست تزریق کرده است.
2.محل گزیدگی
3.سن فرد و حساسیت بدن (خصوصا کودکان) به سم آن حشره.

اگر محل گزیدگی در اطراف چشم، گوش، انگشتان پا و دست یا ناحیه تناسلی باشد، ورم شدیدی در محل گزیدگی بوجود می‌آید. اگر محل گزیدگی دست و پا باشد، ورم هنگام شب زیادتر و صبح روز بعد کمتر خواهد شد. برعکس ورم محل گزیدگی اطراف چشم در شب کمتر ولی صبح روز بعد زیادتر خواهد بود ولی نباید از پیدایش ورم محل گزیدگی و کم و زیادشدن آن نگران بود زیرا کم و زیاد شدن ورم دلیل بدتر شدن یا پیدایش خطر نیست. اگر محل گزیدگی در ناحیه پوست سر باشد، غدد لنفاوی ناحیه پشت گوش و ناحیه پشت سر و گردن بزرگ و متورم می‌ شود. چون این غدد مستقیما روی استخوان سر قرار دارد و منبع چربی زیر جلد و اطراف غد کم است. بنابراین موقعی که این غدد متورم می‌شود کاملا مشخص بوده و بزرگ جلوه خواهد کرد. بزرگ شدن و تورم این غدد بعد از گزیدن اهمیت ندارد.

واکنش پوست بعد از گزش بر حسب سن افراد
سن فرد، از نظر واکنش پوست بعد از گزش اهمیت دارد. در دوران شیرخواری گزیدگی معمولا واکنش بوجود نخواهد آورد. بعد از شیرخواری واکنش پوستی در محل گزیدگی به صورت واکنش تاخیری خواهد بود یعنی در محل گزیدگی برجستگی سفتی بوجود می‌آید که به تدریج پررنگ می‌شود و پوست محل گزش پوسته ریزی پیدا می‌کند.
در کودکان بزرگتر گزش حشره واکنش سریع و هم واکنش تاخیری بوجود خواهد آمد. در سن بلوغ واکنش حساسیت ناشی از گزیدگی به صورت واکنش سریع خواهد بود. یعنی بعد از گزیدن در محل گزیدگی ورم قرمزی که حدود مشخصی دارد بوجود می‌آید و در وسط ورم و قرمزی ممکن است سوراخ محل گزش دیده شود. ولی سوراخ مزبور به تدریج محو می‌شود.

مقالات روز

حساسيت زدايي خوراکي در کودکان مبتلا به آلرژي به شير گاو

 

آلرژي به شير گاو شايع ترين آلرژي غذايي در سال اول عمر است. در حال حاضر تنها درمان پذيرفته شده در آلرژي غذايي پرهيز از آلرژن مربوط مي باشد.

از آنجايي که شير گاو ترکيب عمده رژيم غذايي شيرخواران مي باشد اين اقدام چندان منطقي و عملي نيست. هدف اين مطالعه ارايه يک راهکار درماني در بيماران مبتلا به آلرژي به  شير گاو است.

تمامي بيماران با تشخيص قطعي آلرژي به شير گاو از نوع با واسطه IgE که بين اسفند ماه 1383 تا آذر ماه 1384 به درمانگاه آلرژي مرکز طبي کودکان مراجعه نمودند، در دو گروه  مداخله و کنترل وارد مطالعه شدند و پس از تکميل پرسشنامه، در مورد گروه مداخله حساسيت زدايي خوراکي و در مورد گروه کنترل حداقل شش ماه پي گيري و بررسي باليني و آزمايشگاهي به عمل آمد.

در نهايت هر دو گروه از نظر علايم باليني و نتايج IgE اختصاصي به شير مجددا بررسي شدند.

20 بيمار مورد حساسيت زدايي خوراکي قرار گرفتند و 13بيمار در گروه شاهد بودند. هر دو گروه از نظر ميانگين سني، جنسيت و علايم باليني تقريبا مشابه بودند. در پايان مطالعه در

18 نفر گروه مداخله (%90) حساسيت زدايي با موفقيت پيش رفت و در 14 نفر آنها (%70) به اتمام رسيد. تمامي افراد گروه کنترل همچنان با مصرف شير گاو علامت دار باقي ماندند.

بيماران در طي متوسط 9 ماه حساسيت زدايي شدند، اين اقدام در 90% بيماران موفقيت آميز بوده و روند آن رو به اتمام است.

نظر به علامت دار ماندن بيماران گروه کنترل در 100% موارد، روش حساسيت زدايي خوراکي مي تواند يک درمان اميدوار کننده در آلرژي غذايي باشد.

کلینیک فوق تخصصی آلرژی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی دانشگاه تهران

آﻟﺮژی ﺑﻪ ﭘﺮوﺗﺌﻴﻦ شیر ﮔﺎو چیست؟

فوق تخصص غدد کودکان، آلرژی را پاسخ غیرمتداول سیستم ایمنی بدن به عوامل خارجی دانست که در افراد مختلف به شکل متفاوتی خود را نشان می‌دهد، گفت: ﭘﺮوﺗﺌﻴﻦ ﺷﻴﺮ ﮔﺎو، ﺷﺎﻳﻊ‌ﺗﺮﻳﻦ ﻣﺎده حساسیت‌زا (آﻟﺮژن) در رژﻳﻢ ﻏﺬایی دوره ﺷﻴﺮﺧﻮارگی است.

عبدالله دیدبان اعلام کرد: ﻣﻴﺰان ﺷﻴﻮع آﻟﺮژی ﺑﻪ ﭘﺮوﺗﺌﻴﻦ ﺷﻴﺮ ﮔﺎو در ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺑﻴﻦ 2 تا 7 درﺻﺪ ذﻛﺮ ﺷﺪه است.

وی خاطرنشان کرد: اﮔﺮﭼﻪ در کودک ﺷﻴﺮﺧﻮاری ﻛﻪ ﺑﻪ ﭘﺮوﺗﺌﻴﻦ ﺷﻴﺮ ﮔﺎو آﻟﺮژی دارد، اﺣﺘﻤﺎل اﺑﺘﻼ ﺑﻪ آﺳﻢ، ﺗﺐ ﻳﻮﻧﺠﻪ، ﺑﻴﻤﺎری‌های ﭘﻮﺳﺘﻲ و ﺣﺴﺎﺳﻴﺖ ﺑﻪ آﻟﺮژن‌ﻫﺎی اﺳﺘﻨﺸﺎﻗﻲ در آﻳﻨﺪه زﻳﺎد ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻮد، اما در ﺣﺎل ﺣﺎﺿﺮ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ راه، ﺟﻠﻮﮔﻴﺮی از آﻟﺮژی در ﺑﭽﻪ‌ﻫﺎیی اﺳﺖ ﻛﻪ ﺧﻄﺮ ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ ﺑﻴﻤﺎری‌های آﻟﺮژن در آﻧ‌ﻬﺎ ﺑﺎﻻ است.

ادامه مطلب...

پژوهشگر مرکز تحقیقات لیزر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران:

بیورزونانس تراپی روش درمانی بدون درد برای درمان آسم

پژوهشگر مرکز تحقیقات لیزر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران گفت: شیوه درمانی بیورزونانس تراپی به عنوان یک درمان مکمل در انواع سرطان‌ها و آسم و آلرژی است.

دکتر مینا نادری با اعلام این مطلب گفت: امواج الکترومغناطیس می‌تواند در تشخیص و درمان بیماری‌ها مورد استفاده واقع شود.

ادامه مطلب...

به کودکان زیر یک سال میوه های آلرژی زا ندهید!

یک متخصص تغذیه با تاکید بر اینکه کیوی، پرتقال و توت فرنگی نباید به کودکان زیر یک سال داده شود چون آلرژی زا هستند، گفت: والدین باید به موضوع آلرژیک بودن میوه در کودکان دقت کنند تا هنگامی که یک نوع از میوه را برای نخستین بار به کودک خود می دهند از این مشکل پیشگیری کنند.

دکتر کوروش جعفریان با بیان اینکه پرتقال، کیوی و توت فرنگی از رده میوه های دارای علائم آلرژیک هستند، افزود: خربزه، موز و طالبی هم می توانند علائم آلرژیک را به صورت خفیف در کودکان ایجاد کنند.

وی با اشاره به اینکه کودک ممکن است با خوردن هریک از میوه های یاد شده؛ علائم آلرژیک را نشان دهد، گفت: این موضوع به سیستم ایمنی کودک مرتبط می شود و به همین دلیل هر چه سیستم ایمنی بدن کودک ضعیف تر باشد ممکن است به میوه آلرژی بیشتری نشان دهد.

ادامه مطلب...

آلرژی‌های مرگبار

یک فوق‌تخصص آلرژی و ایمنولوژی بالینی گفت: آلرژی انواع مختلفی دارد که یک نوع آن بسیار خطرناک و در مواردی کشنده است.

دکتر مژگان صفری اظهار کرد: آلرژی یک واکنش ناخواسته بدن نسبت به بعضی مواد است که وارد بدن می‌شود یا با بدن فرد تماس پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه آلرژی یک واکنش امن بدنی است، اما به نفع بدن نیست و سه ارگان اصلی بدن را درگیر می‌کند، افزود: آلرژی سه ارگان پوست، گوارش و سیستم تنفسی را درگیر می‌کند که هر کدام با علائم خاص خودش ظاهر می‌شود.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 30