خرید اکانت vpn جدید کریو و خرید cisco vpn در سایت قرار داده شد این سرویس ارزان با سرویس های openvpn و cisco vpn در یک اکانت ارائه خواهد شد

خرید فیلتر شکن vpnخرید vpn cisco pptp Openvpn kerio برای انواع سیستم عامل گوشی و کامپیوتر در کمتر از 1 دقیقه. خرید کریو

خرید قابل استفاده بروی کلیه نسخه های ویندوز ، مکنتایش ، آیفون ، آیپد و آندروید می باشد

از دیگر مزایای خرید سیسکو vpn می توان به موارد زیر اشاره کرد :

این خرید cisco vpn بسیار قوی فقط در سایت vpnorder عرضه شده است.

از این پس خرید آنلاین vpn و kerio از لینک های زیر منتهی به سیستم پرداخت آنلاین مقدور می باشد.

کلینیک فوق تخصصی آلرژی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی دانشگاه تهران

خدمات روز

با فارماکوتراپی بیشتر آشنا شوید

فارماكوتراپي قسمتي از علم داروسازي است كه در ارتباط با استفاده ايمن، مناسب، منطقي و اقتصادي داروها مي باشد.

متخصصين فارماكوتراپي با معلومات گسترده اي كه در علوم پزشكي، داروسازي و باليني دارند مهارتهاي لازم را در جمع آوري، تفسير  و استفاده از اطلاعات باليني بدست آمده از بيمار را در طراحي، مانيتوركردن و ارزيابي رژيم هاي دارويي بدست مي آورند.

يك فارماكوتراپيست با بهره گيري از علوم تخصصي مانند فارماكولوژي، فارماكوكينتيك، پاتوفيزيولوژي، اقتصاد دارويي، درمان شناسي و ... مي تواند باديدگاه باليني كه دارد متخصصين گروهاي مختلف پزشكي را در ارتقاء تصميم گـيري هاي درماني كمك به سزايي نمايـد.

متخصصين فارمـاكوتـراپـي مي تواند در بررسي ارزيابي و اثر بخشي داروها و همچنين در رديابي گزارش، پيشگيري و درمان عوارض جانبي مشاوره­هاي سودمندي ارائه نمايند. آنها همچنين تغييرات دارويي مناسب با وضعيت بيماران را در رابطه با رژيم درماني موجود به پزشكان توصيه نمايند.

اين توصيه ها شامل قطع يك رژيم دارويي، جلوگيري از شروع داروهاي غير ضروري و مضر، تنظيم اختصاصي درمان در بيماراني كه بيماري غير پايدار دارند، تعديل و تنظيم درمان دارويي بيماري هاي مزمن و يا اجراي فرمولاري(Formulary) دارويي مي باشد.

هدف از فارماکوتراپی:

ترجيحاً استفاده از فرآورده‌هاي طبيعي- گياهي و سپس استفاده از داروهاي متعارف در درمان عوارض آلرژي و ناهنجاريهاي ايمونولوژيك

مقالات روز

آيا درمان رفلاکس سبب کاهش علايم رينيت آلرژیک مي شود؟

رينيت آلرژيک شايع ترين نوع آلرژي در بين مردم مي باشد. تشخيص و درمان دقيق اين بيماري جهت جلوگيري از پيشرفت ساير آلرژي ها بسيار مهم است.

از طرف ديگر رفلاکس معدي - مروي از شايع ترين بيماري هاي گوارشي بوده و در زمينه اثر متقابل آن و آسم آلرژيک مطالعات گسترده اي صورت پذيرفته است.

برخي از مطالعات نشان داده که عدم درمان رفلاکس معدي - مروي در بيماراني که آسم دارند کنترل اين بيماري را با مشکل مواجه مي سازد. برخلاف آسم، مطالعات بسيار اندکي در مورد اثر رفلاکس معدي - مروي بر درمان رينيت آلرژيک وجود دارد.

در اين مطالعه اثر درمان رفلاکس معدي - مروي بر کاهش علايم رينيت در بيماراني که هم زمان رينيت آلرژيک دارند، مورد بررسي قرار گرفته است.

در اين مطالعه مقطعي که به صورت آينده نگر به مدت 6 ماه در مرکز تحقيقات آلرژي دانشگاه علوم پزشکي مشهد انجام شد، 103 بيمار مبتلا به رينيت آلرژيک متوسط تا شديد به صورت تصادفي انتخاب شدند.

براي بيماراني که علاوه بر رينيت آلرژيک هم زمان مبتلا به رفلاکس معدي - مروي بودند به مدت 6 هفته روزانه 20 ميلي گرم امپرازول تجويز شد. درمان هاي معمول آلرژي نيز ادامه يافت و در نهايت ميزان علايم آلرژي بيني قبل و بعد تجويز امپرازول (روزهاي 5، 10، 30) در نرم افزار آناليز آماري SPSS ويرايش 11.5 با کمک آزمون هاي آماري کاي مربع، و تي زوجي هم مقايسه شدند و از نرم افزار Epi info ويرايش 7 نيز استفاده شد. همچنين P کمتر از 0.05 به عنوان سطح معني دار در نظر گرفته شد.
در اين مطالعه 103 بيمار مبتلا به رينيت آلرژيک فصلي - به دو گروه 38) GERD درصد و(n=33 و (68 درصد (n=70 و با ميانگين سني 28 و 25.7 سال به ترتيب مورد ارزيابي قرار گرفتند. در گروه اول پس از تجويز امپرازول علايم رفلاکس در روزهاي 5، 10، 30 پس از درمان به طور معني داري کاهش يافت (P=0.03)؛ ولي ارتباطي بين درمان رفلاکس و کاهش علايم آلرژيک ديده نشد (P>0.05).

اين مطالعه نشان داد بين درمان رفلاکس معدي - مروي و کاهش علايم آلرژي در بيماراني که رينيت آلرژيک دارند ارتباط معني داري وجود ندارد؛ با اين وجود مطالعات کامل تر با حجم نمونه بيشتر پيشنهاد مي شود.

کلینیک فوق تخصصی آلرژی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی دانشگاه تهران

آسم؛ ارمغان زندگی در شهرهای دود آلود

سالانه حدود 3 میلیون نفر در دنیا بر اثر بیمار‏یهای ریوی جان خود را از دست می‌ ‏دهند که این امر می تواند شامل بیماری "آسم" نیز شود که خطرناک تر از انواع آلرژی ها است.

آسم یک بیماری‌ مزمن‌ است که همراه‌ با حملات‌ مکرر خس ‌خس‌ و تنگی‌ نفس‌، در تمام‌ سنین‌ می ‌تواند وجود داشته‌ باشد اما 50 درصد از موارد، کودکان‌ زیر 10 سال، مبتلایان به این بیماری را شامل می شوند. آسم‌ بیشتر در پسران‌ رخ‌ می ‌دهد تا دختران اما در آسمی‌ که‌ در سنین‌ بزرگسالی‌ آغاز می ‌شود زنان‌ سهم‌ بیشتری‌ را به‌ خود اختصاص‌ می ‌دهند.

امروزه بیماران آسمی و خانواده ‌‏های آنان با یک معما روبرو هستند. از یک سو پیشرفت قابل توجهی طی 20 سال گذشته از نظر درمان دارویی آسم و آموزش و کنترل عوامل محیطی به ‌‏دست آمده و موجب شده ‌‏که بیش از 90 درصد بیماران از یک زندگی طبیعی برخوردار شوند. از سوی دیگر هنوز راهبردهای علمی موثری برای پیشگیری از آسم ارائه نشده‌ ‏است.

ادامه مطلب...

رییس اداره آسم و آلرژی وزارت بهداشت:

تشخیص و درمان آسم در کشور سامان می‌یابد

رییس اداره آسم وآلرژی وزارت بهداشت از اجرای پیمایش ملی بررسی وضعیت شیوع آسم در کشور و همچنین طراحی برنامه‌ای برای شناسایی زودرس این بیماری در شبکه‌ بهداشت و درمان کشور خبرداد.

دکتر مهدی نجمی درباره این پیمایش گفت: اوایل امسال اولین پیمایش کشوری شیوع آسم را در کشور در گروه کودکان و بزرگسالان آغاز کردیم تا از وضعیت این بیماری مطلع شویم. در حال حاضر نتایج در حال بررسی است و وضعیت آسم در کشور بعد از حصول نتایج این پیمایش مشخص و اعلام می‌شود.

رییس اداره آسم و آلژی وزارت بهداشت درباره طرح این وزارتخانه برای ادغام غربالگری بیماری آسم در نظام مراقبت اولیه شبکه‌های بهداشتی - درمانی کشور گفت: در این برنامه قرار است تشخیص، درمان و مراقبت بیماران آسم را ساماندهی کنیم. این برنامه به زودی در چند دانشگاه علوم پزشکی تهران به صورت آزمایشی انجام می‌شود. بعد از پایلوت، نواقص آن برطرف خواهد شد و درتمام سیستم شبکه مراقبت‌های اولیه بهداشتی ادغام می‌شود.

وی همچنین تشخیص نادرست، تجویز نامناسب دارو، عدم مصرف صحیح آن و عدم پیگیری مراقبت بیماران را یکی از بزرگ‌ترین معضلات در حوزه بیماری آسم عنوان کرد.


منبع: ایسنا

حشره ذره‌بینی؛ شایع‌ترین علت آلرژی در استان بوشهر


فوق تخصص آسم، آلرژی و بیماری‌های نقص ایمنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مایت‌ها حشرات ذره بینی هستند که شایع‌ترین علت آلرژی در استان بوشهر هستند.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: دو عامل گرما و شرجی سبب رشد و بقای مایت‌ها می‌شوند و هر مکانی با این ویژگی، محیطی مناسب را برای زندگی مایت‌ها فراهم می‌کند.

دکتر افشین شیرکانی با اشاره به اینکه این حشرات در لابه‌لای پرزهای لباس‌ها، فرش‌ها و پتوها زندگی می‌کنند تصریح کرد: در هنگام تکاندن فرش‌ها، مایت‌ها در فضا پراکنده می‌شوند که استنشاق این گرده‌ها موجب حساسیت می‌شود.

ادامه مطلب...

آلرژی‌های کودکی نشانه خطر ابتلا به بیماری قلبی است

طبق یک مطالعه جدید، کودکان مبتلا به آسم، زکام بهاره یا اگزما در مقایسه با کودکانی که این نوع شرایط مرتبط با آلرژی را ندارند، دارای علائم پرخطر بیماری قلبی هستند.

محققان دانشگاه فینبرگ واقع در شیکاگو دریافتند که کودکان دارای این نوع آلرژی بیش از کودکان فاقد آلرژی در معرض خطر چاقی یا اضافه وزن که از عوامل پرخطر بیماری قلبی است، قرار دارند.

پژوهشگران همچنین دریافتند که کودکان و نوجوانان مبتلا به آسم یا زکام بهاره دو برابر بیشتر در معرض ابتلا به فشار خون بالا یا کلسترول بالا که هر دو از فاکتورهای ابتلا به بیماری قلبی هستند، قرار دارند.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 33